Členové

 1. Twilight Sparkle:

  • Twilight Sparkle je inteligentní a zodpovědná kouzelnice a hlavní postava seriálu. Započne svou cestu jako záhadná a trochu uzavřená knihomolka, která se učí o hodnotách přátelství. Její hrdinské činy a oddanost svým přátelům ji činí vůdcem skupiny.
 2. Rainbow Dash:

  • Rainbow Dash je odvážná a soutěživá letuška, která sní o stát se členem legendárního létajícího týmu, známého jako Vznešené letušky. Její vášeň pro rychlost a dobrodružství často vedou k nečekaným situacím, ale vždy se snaží chránit své přátele.
 3. Pinkie Pie:

  • Pinkie Pie je veselá a energická poník, která má dar šířit radost a zábavu všude kolem sebe. Její spontánní povaha a schopnost vyrobit nejlepší oslavu z každé události ji činí srdcem každého shromáždění.
 4. Rarity:

  • Rarity je elegantní a nadaná módní návrhářka, která miluje krásu a eleganci. Své okouzlující vlastnosti a schopnost vytvářet exkluzivní módní kousky využívá k tomu, aby pomáhala svým přátelům a zdůrazňovala jejich jedinečné kvality.
 5. Applejack:

  • Applejack je statečná a pracovitá poník, která se stará o rodinnou farmu Jabloneň, která je známá svými chutnými jablky. Její upřímný charakter a loajalita k rodině a přátelům ji činí důležitou součástí komunity Ponyville.